Prodavač prodává…

…co švadlenka ušila. Co bude prodávat si vybere na módní přehlídce. My si šaty koupíme v obchodě a pak za ně musíme zaplatit. Čím? No přeci korunami? A kde je vezmeme? Asi v práci, v bance, na kartě… Na obchod jsme si hráli, penízky jsme ,,tiskli a razili“a módní přehlídkou vše zakončili. Moderátor Eliáš nám okomentoval všechny modely a byla to vskutku pěkná podívaná. Fotograf Karlos vše nafotil a tak se můžete podívat i vy. Nechyběl tanec ani šampaňské.

Páteční výlet na vyhlídku nad pilou jsme si opět užili. Zeptejte se dětí, koho jsme viděli, slyšeli, komu jsme stavěli dráhu a kdo vyhrál. A kdo a čeho se nebál.

Příští týden nás čeká v pondělí 19.6. v 17.30 hod. slavnostní rozloučení s předškoláky ( ZŠ V Remízku, nezapomeňte, do jménem označené tašky, dát požadované oblečení a přinést s sebou do ZŠ, nenechávejte prosím v šatně)

Ve čtvrtek 22.6. od 16.30.hod nás čeká slavnost na zahradě školy, kterou pořádá rada rodičů. Podívejte se co je vstupenkou a jaké občerstvení mají  letos připravit Veverky.

Na společné akce se už moc těšíme, děkujeme za přípravu a vaši spolupráci.

PROSÍME, přeberte si v šatně oblečení vašich dětiček. Bohužel věci nejsou podepsané a zatím to vypadá, že nikomu nechybí.

CD s fotografiemi z tohoto školního roku jsou již k zapůjčení.

Krásný víkend Saša a Lenka