První týden ve školce

Milí rodiče, milé žabičky,

první týden školního roku je úspěšně za námi. Pro některé rodiče to byl týden náročný. Tento týden byl především o adaptaci nově příchozích dětí.

V ranním kruhu jsme se vzájemně seznámili a zdělovali si své zážitky z prázdnin. Vytvořili jsme si strom pravidel a postupně si budeme svá pravidla i tvořit . Lépe si je tak zapamatujeme. Ukázali jsme si jaká máme centra, co se v centrech dělá a tvoří. Také jsme si prošli celou školku. Nahlédli jsme do každé třídy, něco málo si o ní řekli a představili paní učitelky. Nahlédli jsme i do dílny a knihovny. Paní kuchařka nám ukázala kde se vaří oběd a připravují svačiny. Také jsme si společně prošli celou zahradu a ukázali herní prvky, abychom věděli jak je správně a bezpečně používat. Ke konci týdne jsme otevřeli centra. Tématem byla naše třída Žabičky. V pátek proběhl náš první tělocvik. Hráli jsme pohybové hry a vytvořili jsme si opičí dráhu. Moc nás těší, že se děti ve školce cítí dobře a jsou spokojené.

Lucie,Aneta a Lenka