Rodiče Veverek zvou na táborák

Dobrý den,

milí rodiče, v příloze Vám posílám pozvání od rodičů.                                                                                                                                                                                                                                                                    Na co: na táborák.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Kde: Prokopské údolí.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Kdy: 21.6. od 17.00 hod

Hezkou neděli Saša

táborák