RozJAŘEno

Milí rodiče,

jaro se hlásí!
Včelky bzučí, nad hlavou raší pupeny stromů, kolem voní probouzející se květy sasanek, fialek nebo petrklíčů a ptačí hudba nás provází na každém kroku. Věříme, že jste při procházce zaslechli zpěv sýkorek nebo i skřivánků či drozdů.
Zkuste si s dětmi vyrobit doma hnízdo pro vašeho jarního ptačího oblíbence. Fantazii se meze nekladou! Dekorace Vám pak poslouží třeba na Velikonoce:-) Vaše fotografie výrobků posílejte na horka@mskurandove.cz do příštího pátku. Galerie vašich výrobků bude k vidění v dalším příspěvku. Pro představu přikládáme několik nápadů.

Také tu máme několik činností, které si můžete doma s dětmi procvičit. Děti si zopakují barvy, počítání do pěti, slabikování a procvičí si paměť jarní básničkou:-)

… A co jsme celý týden dělaly my paní učitelky? Bez dětí nám bylo smutno, ale i tak jsme měly mnoho práce a příprav. Uklidily a utřídily jsme celou třídu včetně center, vrhly jsme se i na domečky s nářadím na zahradě a společně jsme stříhaly, šily, žehlily… Vyrobily jsme desítky bavlněných roušek pro porodnici v Podolí.
Kromě toho jsme dostaly i my dárek pro děti. Kočičky se mohou těšit na nové velké puzzle na suchý zip, pro které se našlo místo v centru Kostky a také balanční krychle, které zapojíme při pohybové chvilce.

Přikládáme několik fotografií níže a těšíme se na vaše fotografie, aby mohl být příští příspěvěk veselejší!

Pohodové a barevné tvoření vám přejí Kočičky