Rozloučení s předškoláky, slunovrat

Milí rodiče předškoláků,

ještě jednou vás i prarodiče nebo kamarády zveme v pondělí 19.6. do Remízku, kde se s předškoláky slavnostně rozloučíme. Připomínáme, že se akce posunula na 17:30 a děti si v MŠ vyzvednete jako vždy do 17:00 a sami přejdete do Remízku.
Kluci by neměli zapomenout na bílé tričko nebo košili a modré džíny a dívky na bílé tričko (sukni dostanou od nás)

Slunovrat
Všechny zveme na čtvrteční akci (22.6.), která se uskuteční od 16:30 na zahradě školky a je určena pro všechny děti. Rada rodičů zorganizovala slunovrat proto, abychom se ještě jednou a méně formálně rozloučili jako celá školka s našimi předškoláky. Jediné o co bychom vás poprosili je, abyste přišli v něčem bílém nebo s květinovým vzorem a stejně tak děti. A můžete připravit cokoli sladkého na zub :)
(Děti, které si donesly čelenku, ji mají již ozdobenou a dostanou ji ten den)

Děkujeme, těšíme se na vás :)