Rozloučení s předškoláky v Kočičkách

Milí rodiče,

ve čtvrtek dopoledne jsme se rozloučili s našimi šikovnými předškoláky v soukromí třídy. Všechny děti se s očekáváním posadily do půlkruhu a přivítaly nejstarší děti. Aby si předškoláci došli pro titul školáka, museli přejít kameny, lavičku a splnit úkol: přednést nějakou básničkou nebo zazpívat písničku, kterou si pamatují a uklonit se. Ten kdo to zvládl, byl odměněn potleskem, a pak došlo na samotné pasování. Abychom je neposílali do školy s prázdnou a měli na nás i hmotnou vzpomínku, dostali pytlíky a knížky. Za naši třídu mají medaili ve tvaru kočičky, kde mají připomenuto, jaká byla po celou dobu v MŠ jejich značka, a na které paní učitelky mohou (snad jen v dobrém) vzpomínat :).
Bohužel nám chyběl Míša a Bětuška, ale o proceduru ke školákovi nepřijdou. Míša už byl pasovaný v pátek a Bětku to čeká :)
Jako na každé oslavě, nesměl chybět přípitek. Školáci si vlastnoručně připravili limonádu z pomerančů, citronů a máty, a pak pozvali kamarády, aby si s nimi připili.