SDĚLENÍ O UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL

Vážení rodiče,

přináším vám nové informace k provozu mateřských škol. V současné chvíli paní starostka Mgr. Zajíčková rozhodla od 17. 3. 2020 do odvolání o přerušení provozu mateřských škol na Praze 5.

Důležité informace:

1. Žádosti o ošetřovné budou od zítra tj. dne 17. 3. připravené. Prosím všechny rodiče, kdo žádost o ošetřovné bude potřebovat, aby mi prostřednictvím e-mailu (info@mskurandove.cz) zaslal požadavek o možnosti čerpání ošetřovného. Na základě vašeho požadavku vám zašleme „žádost o ošetřovné“ s vyplněnými údaji od školy.

V případě, že si potřebujete žádost vyzvednout osobně, můžete tak učinit zítra od 8,00 – 14,00 hodin. V jiné dny a hodiny vydáváme pouze po telefonické domluvě na telefonu 725 811 833 nebo po e-mailové komunikaci.

Informace ohledně ošetřovného najdete zde: https://www.praha5.cz/karantena-a-osetrovne-informace-cssz-pro-rodice-a-skolska-zarizeni/

Dále na AKTUALITY z webu MPSV –https://www.mpsv.cz/web/cz/informace-ke-koronaviru

V případě jakýkoliv dotazů mě kontaktujte na telefonu 725 811 833 nebo prostřednictvím e-mailu.

Všem děkuji za spolupráci a pochopení v této vzniklé situaci.

Všem přejeme hodně zdraví a pevné nervy!

Aneta Drvotová