Zahájení školního roku 2019/2020

Milí rodiče a děti,

od 2.9.2019 začíná nový školní rok a my se na vás všechny už moc těšíme. Od 2.9.2019 jsme prodloužili otevírací dobu mateřské školy, a to od 6,30 – 17,00 hod. Věříme, že tuto změnu většina z vás uvítá.

První školní den bude mateřská škola otevřena dle běžné provozní doby. U nových dětí doporučujeme alespoň první týden kratší pobyt v MŠ z důvodu adaptace na nové prostředí.

Od 6,30 hod. bude otevřena třída Želvičky, od 7,00 hod. je provoz ve třídách stejný jako v loňském roce.

Vyzvednutí vstupních čipů pro nové rodiče proběhne ve čtvrtek 29.8.2019 mezi 14,00 – 16,00 hod. v kanceláři paní hospodářky. První čip obdržíte zdarma, na další čipy je vratná záloha 150,- Kč/kus. Prosíme mějte hotovost přesně připravenou podle kusů čipů. 

Prosíme nové rodiče, aby se nezapomněli registrovat na webové stránky mateřské školy z důvodu  omlouvání dětí a získávání nových informací.

V uvedeném odkazu získáte základní informace o dění v mateřské škole: Co je dobré vědět

Při nástupu do mateřské školy obdržíte předpis záloh pro školné a stravné s pokyny k úhradě plateb.