Shrnutí třídních schůzek, aneb na čem jsme se dohodli

Milí rodiče,

ještě jednou děkujeme za účast na třídních schůzkách. Pro ty z Vás, kteří jste se omluvili nebo jste nemohli přijít, píši několik málo informací.

1. Rodiče se dohodli, že by rádi, abychom i letos chodili do solné jeskyně. První návštěva bude tedy již v pondělí 17.9. Peníze prosím dávejte paní učitelkám. Platit můžete najednou nebo dle vlastní potřeby. Jedna návštěva stojí 60,- Kč a půjdeme 10x. SOLNÁ JESKYNĚ

2. Rodiče obnovili a upravili třídní, veverčí pravidla. Dohodli se, že se zaměří na kontrolu podepsaných věcí a přidali jedno pravidlo nové ,,Včasný příchod“. Strom je vytvořen a v případě souhlasu ho prosím podepište.

3. Naše třída bude pátky odpoledne zavřená. Děti mají samozřejmě možnost ve školce zůstávat i odpoledne, jen budou spojeni nebo rozděleni. Prosíme proto, pokud chcete a hlavně můžete dětem dopřát jeden den v týdnu jít po ,, O“, učiňte tak právě v pátek. Děkujeme.

4.Vše ostatní znáte již z předchozích let.

Těšíme se na spolupráci s Vámi, v případě nejasností se ptejte.

Hezký večer Saša, Jana a Lenka