Spí a spí, kdo ho asi probudí…

…přivoláváme sluníčko a když už to vypadá, že se nám to daří tak zase vyhrává paní Zima. V pondělí jsme si užili oblíbené cvičení. Míčky, trampolínu, kozu, strachový pytel. Také už umíme krásně narovnat celé tělo. Podívejte se. V úterý se děti povozily na ponících. Obrázky poníků  pak vybarvily, vystřihly a nalepily. Povídali jsme si o zvířecích rodinkách. Děti je pojmenovaly, řadily, hledaly mláďata, určovaly pořadí, všímaly si kdo změnil místo nebo které mládě se ztratilo. Z modelíny pak zvířátka modelovaly, vykrajovaly, kočičku motaly vlnou a z kostek stavěly domečky.Venku jsme si užili i vytouženého sluníčka, které pomocí nových říkadel přivoláváme.Vysíláme jiskru dobré nálady a ,,děláme si dobře“( šimráme se na zádech, lechtáme se, píšeme si vzkazy na záda…) První výlet nám pokazilo počasí a tak jsme vyrazili alespoň na krátkou procházku. Cestou jsme pozorovali žížaly, kaluže, vykvetlé tulipány, stromy… Snad se sluníčko probudí a na oblohu vyskočí.

Hezký víkend Saša a Lenka