Stále kouzelný svět pohádek

Milí rodičové,

tento týden pokračoval v kouzelném světě pohádek a tentokrát jsme potkali Palečka.

Nezapomněli jsme ale oslavit dvoje narozeniny a v pondělí jsme cvičili těla jako obvykle.

V pohádce O Palečkovi děti zjistily, co malý kluk zažil, jaký byl, kam všude se Paleček vešel, jak si dokázal poradit, i když se narodil malinkatý atd. Děti malovali, vyráběly, manipulovaly s korálkami, dělaly pokusy, co se udrží na vodě, co se kam vejde, zpívaly a tancovaly, samy předvedly divadlo O Palečkovi, krájely jablka a sušily je na křížaly, v kostkách stavěly Palečkovu cestu na pole za tatínkem atd.

 

S přáním pevného zdraví, bez rým, bez kašle a bez dalších neduh přejí,

Jana, Saša a Lenka

 

P.S.  V úterý 13.2. si dopoledne ve školce uděláme karneval plný masek a tvořivosti se meze nekladou.

Dne 27.2. od 17h přijde do školky Mgr. Milena Čámková, která bude přednášet o školní připravenosti a zralosti.

Doporučujeme všem rodičům předškoláků.