Šťastné a veselé Vánoce

Milé maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, děti, kamarádi…

chtěli bychom vám všem popřát krásné a pohodové svátky, poděkovat za vaší spolupráci a důvěru. Svěřujete nám to nejcennější co máte, a my si toho moc vážíme. Uplynulý rok byl pro většinu z nás velkou zkouškou, ale zvládli jsme to.

Zastavte se prosím a zamyslete se nad tím, co vše se vám povedlo, na co můžete být pyšní, co vás posunulo o krůček dál, komu jste dokázali pomoci, poradit, s kým jste se dokázali dohodnout. Zda byste se dokázali řídit čtyřmi dohodami od Don Miguela Ruize. Vážit slova. Nebrat si nic osobně. Nevytvářet si domněnky. Vždy dělat vše, jak nejlépe dovedete. Věříme, že se vám to každému alespoň trochu podaří. Nový rok k tomu totiž přímo nabádá. 

Na závěr Vám přejeme klid, pohodu, zdraví. Užijte si co nejvíce společných chvil s vašimi dětmi, povídejte si, hrajte, čtěte pohádky a mějte se rádi. 

Kolektiv MŠ