Ten umí to a ten zas tohle

tento týden se děti seznamovaly s profesemi dospělých. Poznaly důležitost práce a uvědomily si, že ne každý na světě práci má. Profesí je hodně a tak se tomuto tématu budeme ještě věnovat v následujících dnech. V pondělí jsme byli opět na výletě, a tentokrát jsme došli až do Slivence. Cestou zpátky jsme nasbírali kůry stromů, ze kterých si poté děti vyrobily lodičky, které si mohly odnést domů. Moc se jim tato činnost líbila, tak si nakonec  postavily z velké stavebnice loď ve třídě, se kterou si pak hrály další dva dny.

Den s maminkami, který byl v úterý se také moc povedl. Nejprve děti maminkách zazpívaly pár písniček a řekly básničku k svátku a poté si šli všichni společně vyrábět srdíčka.

Zdraví Vás Zdenka, Ilona a Anička