Trochu jiný týden.

Dobrý den milí rodiče,

tentokrát trochu jinak.

Pondělí. Dnes jsme jeli na výlet tramvají. Vystoupili jsme na Malostranském náměstí kde jsme navštívili výstavu nazvanou Leporelo. Podstatou výstavy bylo vše osahat, prozkoumat, objevovat, tvořit. Získat nové dovednosti, rozvíjet fantazii a podporovat všechny smysly.

Cestou zpět jsme se byli podívat na Karlově mostě, hledali jsme Pražský hrad a pojmenovali jsme si protékající řeku. Na tramvaj jsme šli přes Kampu, kde se dětem nejvíce líbila ,,mimina“ Děti dokázaly, že se umí chovat. A to jak v dopravním prostředku, tak na výstavě i na ulici. Máme z nich velkou radost. Moc děkujeme maminkám za doprovod.

Zítra čeká předškoláky výlet ke dni dětí, který pořádá městská část a všechny pak oslava maminek. Doufáme, že se vše vydaří jako dnes (hlavně ať nám neprší)!

Saša, Míša a Lenka