Týden dětské radosti ve třídě žabiček

Milí rodiče,

tento týden jsme prožili v duchu dětské radosti a zážitků. V pondělí jsme absolvovali delší procházku do lesa, kde jsme mohli stavět domečky u stromů. Ve středu jsme si připravili na zahradě piknik (moc děkujeme za pohoštění pro děti). No a v  pátek bylo vyvrcholení tohoto tématu, protože nás čekalo Bubnování. Děti se seznámily s několika typy bubnů přes malé bubínky, až po velké tympány. V pátek jsme přivítali novou paní učitelku Ilonku, věříme, že se ji u nás bude líbit. :-) Po dlouhé době děti ze žabiček odpočívaly ve své třídě. Myslím, že měly radost a společně s paní učitelkou si to všichni užili.

V pondělí nás čeká výlet do ZOO, připomínáme příchod max. do 8,00 hod. k autobusu. Návrat okolo 14,30 hod. Provoz školky je zajištěn do 17,00 hodin. S sebou: batoh, pití, svačinu. Oběd bude zajištěný v restauraci v ZOO. Kšiltovky a vesty dostanou děti ze školky.

Přeji krásný zbytek víkendu.

Aneta , Milada a Ilona