Týden plný radosti a přání.

Milí rodiče,

jestlipak víte, co je to radost? Kdo, jak, komu a čím může radost udělat? Vaše děti to vědí. Radost je úsměv, pohlazení, setkání s kamarády, pozvání na zmrzlinu, společná hra, dát někomu dárek…

Zahradou se ozývalo velké DĚKUJEME a to za dárečky od vás. Dětem udělaly velkou radost. Při třídění nezapomněly ani na kamarády co ve školce nebyly.

Radost jsme si dělali celý týden. Usmívali se na sebe, děti si vybíraly jak se chtějí přivítat, v jakých centrech chtějí pracovat a jakou hru chtějí hrát. Jelikož nám přálo počasí, všechny činnosti jsme přesunuli ven. V pokusech se bádalo s lupou, na tabuli se kreslila radost, v písku společně stavěl hrad, v domácnosti se pekl dort, v hudbě se zpívalo za doprovodu dřívek, tamburíny… Největší úspěch však měla hra, kterou si možná ještě pamatujete ze svého dětství, Na krvavé koleno. Velkou radostí a odměnou pro nás je na konci školního roku pozorovat spokojené, usměvavé děti, které jsou schopné si samy hru a činnosti v centrech řídit, vydržet u nich a vzájemně se dohodnout. Připravené předškoláky na vstup do školy a věříme, že i vás spokojené rodiče. Myslíme, že se to opravdu povedlo.

Čekají nás poslední dva dny, které chceme věnovat ještě společné radosti, hře, povídání a také trochu úklidu před prázdninami. Protože, ať chceme nebo ne, ANI, ANI, ANINY, UŽ JSOU TADY PRÁZDNINY.

Všem ještě jedno velké DĚKUJEME, užijte si krásné léto a v září na shledanou. Saša, Míša a Lenka

PS: nezapomeňte prosím odnést VŠE ze šaten (věci z pytle, bačkory, holiny, probrat koš ztrát a nálezů).

Budeme se těšit na prázdninové pozdravy případně, fotografie z prázdninových cest. (MŠ Kurandové 669, Praha 5, 15200)

Děkujeme.