Už se těším do školky

Ahoj Veverky,
tak už se nám to zkracuje. Někteří z vás se už po neděli vrátí za námi do Veverek, jiní až v dalších týdnech, ale i tak už nebudeme s Brundou ve třídě bez dětí. Tento týden jsme doladili poslední přípravy na váš návrat.
Ani vy jste nelenili a poctivě vzpomínali na své kamarády. Někdo kamarády nakreslil, jiní si o nich vyprávěli, někdo se i s kamarády setkal ve městě či na hřišti. Sama jsem několik veverek potkala poblíž školky. Nejspíš si šly zrovna připomenout kudy se k nám jde. Také jste se tu byli podívat?

Ráchel i Julinka s Emilkou jsou zatím mimo Prahu, ale velmi brzy se vrací a těší se na setkání s námi i s vámi.
I Filípek byl s rodinou na výletech, ale teď už vyhlíží kamarády a obhlíží zda je školka opravdu ještě zavřená. Už velmi brzy se otevře i tobě.
Matýsek a Laura všechny moc zdraví a procvičují značky i obrázky z center. Nešlapali sice ke školce, ale vydali se k soutoku Sázavy a Vltavy.

Tak v pondělí se těšíme. Kolikrát se ještě vyspíš než půjdeš do školky?
Míša, Saša a Lenka