Už víme, že….

Milé Veverky, zdravíme Vás a děkujeme za zaslání vašich příspěvků. Je vidět, že celá situace trvá dlouho a do psaní se vám už moc nechce. Nevadí, věříme že jste si pravidla, časovou posloupnost i mytí rukou zopakovali. Určitě chodíte hodně ven na výlety, sportujete a užíváte se navzájem. A to je moc dobře.

Podělíme se tedy o zaslané příspěvky, které dorazily.

„Od začátku karantény jsme u babičky v jižních Čechách na samotě u lesa. Klárka si hraje s bráškou v lese a na zahradě, pomáhá babičce při vaření a zahradničení, jezdí na kole jako drak a vymýšlí lumpárny s dědou. Posíláme pozdrav všem kamarádům do školky a těšíme se, že se nejpozději na podzim zase uvidíme!“

Norika se do školky už moc těší, a tak ji úkoly tento týden moc bavily. Vzpomínala na kamarády, poskládala a lepila činnosti ve správném pořadí a učila se básničku na mytí rukou.“

Emilka a Julinka opakují pravidla, zvládají mytí ručiček. Proplétají vlnu mezi špejle. Chodí koukat na labutě a čistit potůček od klacků. Jako námět do centra vymyslely kouzelnou berušku.“