Vánoce jsou tady!

Milí rodiče,

tento týden už se nese v duchu Vánoc. S dětmi si povídáme o Štědrém dnu, o tradicích, které dodržujeme a co nám na ty naše Vánoce nesmí chybět. Ve středu k nám dokonce přišel i Ježíšek, který dětem nadělil spoustu dárků. Máme tak nové hračky, pastelky, divadelní kostýmy a hudební nástroje. Po nadělování dárků přišla řada na slavnostní oběd, musíme děti moc pochválit, jelikož krásně stolovali. Ve středu jsme tedy měli vše, co k Vánocům patří – chlebíčky, cukroví, výzdobu, dárky, rybí polévku a dokonce i šampaňské (dětské:).

V centrech jsme dovyráběli dárečky, tělové krémy a vánoční výzdobu, ale spíše jsme už zvolily vánoční pohodu relaxu a hraní si. Děti si totiž musely vyzkoušet všechny nové hračky. Ke konci týdne jsme se šli podívat na náměsti na kapry a jelikož nám začalo chumelit, zbytek procházky jsme strávili na zahradě koulováním a stavěním malých sněhuláků.

Přejeme Vám všem krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.

V lednu se na vás budou těšit,

Lucie, Anetka, Janička a Káťa