Vánoce jsou, věř mi, skoro přede dveřmi.

Milí rodiče,

jestlipak se k Vám po roce, vrátí zase vánoce? Není to totiž tak jisté. My už víme, že v jednom městě tomu tak nebylo. A jak to bylo, na to se zeptejte dětí. My ve třídě zabalili vše špatné co by vánoce mohlo pokazit a tak dorazily. Povídali jsme si o tom, co by Vám rodičům děti nadělily, kdyby byly Ježíškové. Lásku, objetí, pusu, ale i telefon, diamanty, auto… Rozkrojili jsme jablíčko a napjatě sledovali zda tam bude hvězdička, pouštěli lodičky ze skořápek, házeli botou, abychom zjistili zda nám někdo neodejde. Přišel i Ježíšek a přinesl nám spoustu krásných dárečků. Společně jsme si užili slavnostní oběd i s ochutnávkou vánočního cukroví, za které moc děkujeme.  Objevovali jsme a prozkoumávali nové hry a hračky. Ale hlavně si se vším hráli. Při vycházce jsme se byli  podívat na kapry a všude v okolí školky jsme hledali vánoční výzdobu.

Všem přejeme veselé a pohodové Vánoce. Šťastný nový rok 2018. Odpočiňte si, povídejte si, hrajte si…  Na shledanou v novém roce.

Saša, Jana a Lenka

PS: Děkujeme za dárečky, které nás moc potěšily.