Vánoční čas v Kočičkách

Milí rodiče,

v tomto týdnu jsme si s dětmi užívali předvánočního času. S dětmi jsme si začátkem týdne řekli pohádku o narození Ježíška v Betlémě, která nás provázela celý týden. Společně jsme se naučili nové koledy, které jsme si celý týden zpívali s doprovodem hudebních nástrojů a šlo nám to výborně. V centru domácnost jsme si upekli linecké cukroví a ozdobili perníčky. V dílně jsme z barevných papírů vyráběli vánoční stromeček, a tvořili ozdoby z větviček a přírodnin na stoly. V ateliéru jsme zase vytvořili vánoční přáníčka nebo jsme v knihách a písmenech zkoušeli psát slova jako Vánoce, anděl nebo kometa a poznávali jednotlivá písmena.

Dále bychom vám chtěli připomenout, že v pondělí náš čeká vánoční den, proto vás prosíme, aby děti přišly ve slavnostním oblečení. Uvítáme vánoční cukroví, které děti budou ochutnávat (pokud v něm budou ořechy, prosíme uvést na krabičku.)

V návštěvách do solné jeskyně budeme pokračovat první týden v lednu, pokud nám to vládní opatření dovolí.

Přejeme krásný víkend a přikládáme fotografie.