Vánoční čas

Předvánoční týden nás provázelo téma „Těšíme se na Ježíška“. V kruhu jsme si povídali nejen o tom, co si děti přejí pod stromečkem najít, objevovali jsme také vánoční tradice a zpívali koledy. Z rozkrojeného jablíčka, vyšla hvězdička a tak to vypadá, že budeme mít štěstí.  Shodli jsme se, že většina z nás bude mít na Štědrý den bramborový salát a tak jsme si ho v centru Domácnost připravili a druhý den ho k rybičce ochutnali. Máte moc šikovné děti :-)

Děkujeme Vám všem za přinesené cukroví a dobroty na vánoční tabuli, a také za dárečky. Sešli jsme se v plném počtu a tak jsme si to opravdu užili. V lednu nás čekají poslední dvě návštěvy tělocvičny a to 17. a 31.1. A tatínkům připomínáme „ Dílnu s tatínky“, která bude 21. ledna. Bližší informace budou na nástěnce.

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a hodně pohody v novém roce.

Veronika, Lucka a Jana