Venku se nám oteplilo.

Milí rodiče,

venku se oteplilo a tak jsme si třídy tento týden moc neužili. Většinu času trávíme na zahradě a moc si to užíváme. Cvičíme, povídáme si, tvoříme v písku, posilujeme hrubou motoriku na průlezkách, kluci hrají fotbal, kreslíme křídou nebo ,,vodou „na tabuli… Menší děti si opakovali  Koblížka, malovali pečivo vodovkami a předškoláci byli na Smíchově slavit Den dětí. Ve školce jsme ho pak oslavili společnou akcí Bubnování, která se nám všem moc líbila. Nechybělo házení míčků, kuželky či malování na chodník. Od paní kuchařek jsme pak všichni dostali zmrzlinu.

Páteční výlet byl zrušen z důvodu velmi teplé předpovědi počasí. A tak jsme si na zahradě užili společný piknik, hry v písku, na prolézačkách a odpočinek na dekách. (prosíme rodiče pokud máte nějak deku, kterou byste nám mohli půjčit či darovat tak budeme rádi).

V případě teplých dnů budeme co nejvíce venku, chtěli bychom děti také sprchovat. Přineste proto prosím svým dětem plavky, ručník, krém na opalování (vše podepsané) a nechte jim to v pytli. Dostali jsme nádoby na květiny, do kterých si děti mohou zasadit květinu či bylinku, o kterou se budou starat. Obstarejte jí prosím dětem, ne však semínka.Ve třídě sice moc nejsme, ale převlečení potřebujeme. Děti mají kraťasy, trička, sukýnky, šatičky z venku od písku či dost upocené. Předškoláci nebudou již od příštího týdne odpočívat v pyžamech, proto jim je nedávejte.

Příští týden nás ve středu 7.5. čeká jízda na ponících (nezapomeňte, kdo má zájem, v den konání 50,-Kč  prosíme přesnou částku)

Za vaši spolupráci moc děkujeme.

Užijte si víkend Saša a Lenka