Veverky slaví narozeniny

Milí rodiče,
na konci minulého týdne se naše třída proměnila v tělocvičnu a tak vám přinášíme i několik fotek z pátečního cvičení.
V pondělí se děti vrátily ke zkoumání podzimu, procvičily matematické dovednosti, využily netradiční materiál k ozdobení podzimního stromu a společně vytvořily listy pomocí svých ručiček.
A dnes, OSLAVA NAROZENIN!
Děti i my jsme si narozeniny užili. Oslavili jsme narozeniny společně s paní kuchařkou Zuzkou a dcerou Saši Týnou. Společně se tvořil dort v dílně, v kostkách, v manipulačních hrách a samozřejmě v domácnosti. Co jsme na dorty potřebovali vám děti mohou vyprávět. Galerie napoví.
Ve čtvrtek a v pátek jsou podzimní prázdniny. Některé děti odjíždí s rodiči mimo Prahu a tudíž budeme mít menší kolektiv. Nebudeme začínat nové téma, s dětmi si zopakujeme, co už víme a v pátek si i trochu zacvičíme. Angličtina je tento týden zrušena – bude nahrazena. V případě, že o prázdninách do MŠ nedorazíte, omluvte děti jako obvykle.
Společně se všichni sejdeme opět v pondělí. Užívejte si společných chvil při prodlouženém volnu. Buďte na sebe opatrní.
Míša, Saša, Lenka a Lenka