Vezmem čapku, třesky plesky

Milí rodiče,

na začátku týdne jsme se vydali do sauny, kde jsme si to moc užili. Zbytek týdne nás provázel příběh o Dášence, která se nechovala ke své čepici hezky, až se čapka rozhodla od Dášenky odejít a vyměnit ji za novou hlavu v Obchodě hlav. V ranním kruhu jsme si povídali o tom, že i věci žijí svým životem a měli bychom s nimi i tak zacházet a pěkně se o ně starat. Diskutovali jsme také o tom, co by nám pomohlo, abychom se před chladem ochránili. Zkoumali jsme, zda se ve třídě topí. Zahráli jsme si na topiče a přikládali do kotle. Také jsme si zazpívali oblékací písničku a v centru Dramatika zrealizovali módní přehlídku. V rámci příběhu jsme si v centrech postavili Obchod s čepicemi, vytvořili bambule a oblečení, uzlíkovali jsme při tvorbě šály, hledali v letácích vše, co nás v zimě zahřeje a objevovali jsme techniku patchworku.

V pondělí přihlášené děti čeká vyšetření zraku.

Na nástěnce naleznete rozpis termínů individuálních schůzek. Pokud máte zájem setkat se s námi a promluvit si o vašem dítěti, prosíme o zapsání času, který vám vyhovuje.

V pátek půjdeme do tělocvičny, připravte dětem, prosíme, vše potřebné.

Těšíme se na vás v pondělí.
Pěkný zbytek víkendu přejí Kočičky