Vítejte zpět

Milé děti, milí rodiče,

Už jen 3 dny a opět se znovu všichni setkáme. Moc vám všem děkujeme za milé zprávy a pozdravy. Tento týden nám stavbu domu a splněný úkol poslali Honzík s Ondráškem.

Věřím, že se stavba domečku povedla i ostatním dětem a že vám v uplynulých týdnech naše inspirace na tvoření pomohla.

Ve školce jsme tento týden dodělávali poslední přípravy a jeden celý den jsme pracovali na zahradě, kde budeme v příštích týdnech trávit asi nejvíce času.

Máme velkou radost, že se nám podařilo zajistit i několik tradičních akcí jako je například  Dětský den, který pro děti proběhne 1.6. Předškoláci a děti s odlišným mateřským jazykem se mohou těšit na Vietnamskou Bedýnku příběhů,  kde se hravou formou seznámí s vietnamskou kulturou.

Povedlo se nám také zajistit společné focení. 1 fotka vyjde na 45 Kč. Příští týden nám prosím nahlaste, kdo budete mít o fotku zájem a kolik si případně přejete fotografií.  Děkujeme.

Bohužel Vás musíme upozornit, že v rámci opatření budou děti plnit ranní úkoly a vybírat centra  samostatně. Děti si budeme přebírat u dveří, abychom zajistili všechna hygienická opatření. Děkujeme za pochopení.

Krásný víkend vám všem přejí paní učitelky Veronika, Lucka a Jana