Vlaštovičko, leť!

poslední týdny se věnujeme podzimu a ani tento týden tomu nebylo jinak. Hlavním tématem týdne byl odlet ptactva do teplých krajin. Ptáčky jsme si nejen pojmenovali, některé jsme si i vyrobili a vyhledávali je na procházkách v okolí.

Tento týden byl mimo jiné také hodně akční. V úterý jsme měli možnost objevit práci policajtů včetně policejních psů a koní. Předvedli nám krásné vystoupení a určitě velkým zážitkem bylo také posezení v policejním autě a na motorce. V pátek na nás opět vyšla tělocvična, kde jsme se pořádně proběhli a protáhli a naše nejstarší děti, čekal navíc ještě výlet do Holyně.

V akčním duchu budeme pokračovat i další týden. Moc se těšíme na „ Dýňobraní“, které se koná v úterý 15.10.od 16 hod. na naší zahradě. Předpověď hlásí krásné počasí, tak věříme, že si to společně hezky užijeme.
Dýně budou také hlavním tématem celého příštího týdne a tak jsme si na pátek přichystaly pro děti malé překvapení „ Dýňovou párty“. Čekají nás soutěže a protože k dýním patří i masky a kostýmy, můžou děti v nějaké té masce přijít.

Krásný zbytek víkendu přejí Veronika , Lucka a Jana