Výlet do zoo

Milí rodiče,

tak jsme se opět sešli ve třídě Kočiček. Moc nás těší, že se s dětmi a Vámi opět vidíme a doufáme, že se vše vrací do starých kolejí a svítá na lepší časy.

Tento týden jsme měli odjet na výlet do Plzeňské zoo, ale kvůli koronavirové situaci se výlet uskutečnit nemohl a tak jsme si udělali výlet do zoo u nás ve třídě. Povídali jsme si o tom jak taková zoo vypadá, kdo tam pracuje, co to znamená ohrožená zvířata a proč vlastně v té zoo žijí. Naučili jsme se také rozeznávat zvířátka užitková a exotická a společně si jednu takovou zoo vyrobili v rámci center. Naučili jsme se novou básničku o slonovi, vytvořili jsme si pořádnou opičí dráhu, nakreslili mnoho zvířat a s předškoláky jsme psali jména jednotlivých zvířat. Byl to moc příjemný týden a něco nového jsme se zase dozvěděli.

Zítra nás čeká mezinárodní den dětí, kde si užijeme spoustu zábavy. Těšíme se a zítra na viděnou :)