Výlet do zookoutku Malá Chuchle

Milí rodiče,

v pátek jsme vyrazili do minizoo v Chuchelském háji, abychom se podívali na zvířátka. Než jsme došli na místo, rozhlíželi jsme se kolem sebe a hledali různé rostliny. Pojmenovávali jsme stromy, keře i kytičky, které jsme potkali (třešeň, lípa, javor, dub, jírovec, buk, ořešák, jabloň, šípková růže, špendlíky, kopřiva, pryskyřník, řebříček apod.) K některým jsme si i přivoněli.
Než jsme dorazili na místo, posilnili jsme se první svačinou. V minizoo už na nás čekali – daňci, vrána, sojka, krkavec, mufloni, sovy, fretka, tchoři i bažanti a spoustu dalších zajímavých zvířat. Po prohlídce byla druhá svačina a vyrazili jsme zpět ke školce, někdo s elánem, jiný s menším kňouráním, ale nikdo s brekem :)
Děti výlet pochválily a snad si doma vzpomněly, co všechno v ten den viděly :)