Výuka anglického jazyka pro předškoláky metodou wattsenglish

Milí rodiče,

v letošním školním roce bude opět probíhat angličtina pro předškoláky metodou wattsenglish. Jedná se především o zábavnou výuku prostřednictvím interaktivních her a písniček. Děti se seznamují s jednoduchými slovíčky a výukou je provází loutka – vrána Maggie. Angličtina je určena pro všechny předškoláky
a je zdarma, jelikož je součástí našeho školního vzdělávacího programu „Pojďme začít spolu“.

V loňském roce jsme pracovali s pracovním sešitem workbook RED. V letošním roce budeme pracovat s workbook BLU. Pracovní sešity budou dětem zůstávat v mateřské škole.

Cena za set (učebnice a webový přístup k písničkám nebo DVD/CD) je 650,- Kč.  Bohužel již není možné zakoupit pouze samostatně pracovní sešit. Organizace Wattsenglish považuje za důležité, aby výuka byla prováděna komplexně,
tzv. nejen v mateřské škole, ale děti by se měly učit také zábavnou formou s Vámi doma. Odkaz na zakoupení učebnic bude zveřejněn v příštím týdnu.

Výuka bude probíhat od října do konce dubna každý čtvrtek.

Třída Kočičky a Veverky: 13,00 – 13,25 hod.

Třída Želvičky a Žabičky: 13,30 – 13,55 hod.  

Výukou bude provázet: Aneta Drvotová

Na děti se těší nejen vrána Maggie.