Z pohádky do pohádky

Milí rodiče,

tématem tohoto týdne byly pohádky. S dětmi jsme si vyprávěli pohádky známé i neznámé. Naučili jsme se v nich hledat dobro a zlo, dozvěděli jsme se kdo je například statečný, strašidelný, kouzelný nebo prolhaný jak vlk z Červené Karkulky. V centrech jsme se zaobírali velmi zajímavými aktivitami. V pokusech a objevech jsme vyzkoušeli experiment, ve kterém se nám z hrnečku line kaše jako z pohádky hrnečku vař, což děti moc bavilo, jak uvidíte na fotkách. Nebo jsme si zdramatizovali pohádku Červená Karkulka, nakreslili babici z perníkové chaloupky, modelovali z hlíny hrníčky a uvařili výbornou krupicovou kaši.

Přikládáme fotografie. Také jsme chtěli připomenout že toto pondělí navštívíme saunu a v odpoledních hodinách 18. 11. a to od 17 – 19 hod. se na Vás budeme těšit na individuálních schůzkách, dle toho jak jste se zapsali. Další proběhnou 19. 11. od 13 – 14 hod a následující den 20. 11. od 13 – 14 hod.

Přejeme hezkou neděli,

Monika, Anet, Jitka