Z pohádky do pohádky

Milí rodiče,

i v tomto týdnu jsme pokračovali tématem Z pohádky do pohádky. Od Šípkové Růženky jsme se přesunuli ke Sněhurce a sedmi trpaslíkům. Tvořili jsme kouzelná zrdcadla zlé královny, malovali Sněhurku a trpaslíky, tvořili trůn pro královnu a domeček pro trpaslíky. V ranním kruhu jsme v rámci pohádky diskutovali o tom, co znamená, když je někdo krásný/hodný a proč královna připravila Sněhurce pomstu? Zpívali jsem si a tancovali.
Ve čtvrtek se nám ozval sám pán pekla Lucifer. Dětem přichystal zajímavé soutěže a tak jsme mu na oplátku vytvořili peklo, aby se mu příští týden u nás ve třídě líbilo. Nezapomněli jsme ani na Mikuláše s anděly, které jsme usadili do nebe.

Příští pondělí a středu nás opět čekají divadelní představení, prosíme o vhodné oblečení.
Čtvrteční dopoledne budeme trávit ve společnosti Mikuláše, anděla a čerta, čertovské a andělské kostýmy jsou vítány.
Pátek navštíví předškoláci výstavu v Betlémské kapli. Opět prosíme o vhodné oblečení. Odchod ze školky bude v 8:00.

Krásný víkend přejí Kočičky