Zdravý podzim – solná jeskyně

Milí rodiče,

děkujeme za velkou účast na třídních schůzkách. Společně jsme mezi nás přivítali nové rodiče a doufáme, že vše podstatné jsme si řekli a že se jim, i dětem u nás bude líbit.  Pro ty rodiče, co na schůzkách nebyli. Společně jsme vytvořili a obnovili veverčí pravidla pro rodiče. Prosíme všechny o přečtení, následné podepsaní a dodržování (tedy v případě, že souhlasíte). Dohodli jsme se, že i  v tomto školním roce budeme pokračovat v projektu ,,Zdravý podzim“, a to deseti návštěvami solné jeskyně. Začínáme již v pondělí 16.9. Nepůjdeme 23.9. Eko program pro předškoláky, 28.10. státní svátek, 11.11. focení. Končit tedy budeme 9.12. Prosíme proto o úhradu (jedna návštěva 60.- Kč, uhradit můžete buď celou částku, nebo se o platbě individuálně domluvíme). Jinak vše potřebné máte v předešlém příspěvku – Co je dobré vědět. Děkujeme.

S pozdravem Saša, Míša a Lenka

SOLNÁ JESKYNĚ