Ve školce se “naježilo”!

Milí rodiče, milé děti,

včera k nám do školky zavítala tolik očekávaná návštěva a vůbec nepřišla s prázdnou. Asi jsme byli všichni celý rok moc hodní, protože pod našimi stromečky se objevilo hooooodně dárků. Myslíme, že dětská přání, která byla vyřčena ke “školkovému Ježíšku”, se splnila do puntíku. Děti pod stromečky zářily určitě více než betlémská kometa 🙂
Moc bychom proto chtěli poděkovat nejen Ježíškovi, ale také jeho pomocníkům. Rádi bychom Vám prozradili jejich jména, ale smluvní dokumenty s Ježíškem, bohužel podléhají normám GDPR. Můžeme však naznačit, že se jednalo o mecenášskou výpomoc – čtěte sponzoring.
Rada rodičů ale i řada rodičů vědí o tomto “ježíškovském byznysu” určitě více a my bychom jim za to chtěli opravdu ze srdce poděkovat.

Díky!!
Všem přejeme pokojný vánoční čas 🙂
Tým MŠ