Den s tatínky

v úterý v podvečer bylo na zahradě MŠ opravdu živo! Děti se po celém dni těšení dočkaly a v pět hodin “vypálily” spolu s tatínky za úkoly naší bojovky. Na všechny čekalo 40 stanovišť se snadnými ale také záludnými úkoly. Pečlivě jsme průběh bojovky dozorovali a musíme všechny zúčastněné pochvalit. Bylo skvělé pozorovat jak se nejen děti, ale také dospěláci do všeho pouštěli s vervou a nadšením.
Všichni účastníci, kterým se podařila rozluštit tajenka na konci dostali malou odměnu. Hlavním cílem bojovky ale bylo, si ji samozřejmě co nejvíce užít, vyblbnout se a možná se také více poznat.
Jen těžko se dá popsat příjemná atmosféra, která během celé akce panovala. Doufáme, že i vy máte podobné pocity 🙂

Všem děkujeme za účast a těšíme se na příště.
Tým MŠ