Moje maminka

Milí rodiče,

tento týden patřil maminkám a přípravám na společné setkání, které proběhne již příští týden u nás ve třídě a to od 17 hodin. Už se na vás s dětmi moc těšíme 🙂 . V kruhu děti popisovaly jak maminka vypadá, co se jim na mamince líbí nebo jaký dárek by maminku potěšil.

Ve středu jsme se zaměřili na to, co všechno maminka musí umět. Procvičili jsme si paměť a zahráli si hru na vařené brambory, které následně děti loupaly v centru Domácnost. V dalších centrech si děti vyzkoušely například praní prádla nebo šití a úklid v domácnosti.

Ve čtvrtek děti zkoumaly, jak se pozná, že se někdo stane maminkou. Procvičili jsme si vnímání času a vývojové změny. Zazpívali a zatančili jsme si také na písničku “Cib, cib Cibulenka” a v centrech děti procvičily hlavně stříhání, soustředění a zrakové vnímání.

Krásný prodloužený víkend vám přejí Verča, Anet a Jana