Welcome to WOW!

Milí rodiče a děti,

říjen utekl jako voda a my jsme si užili první měsíc s Wattsenglish.

Naše setkání probíhá jednou týdně a společně s předškoláky zažíváme spoustu zábavy. V říjnu jsme se společně seznámili, zjistili, jak se kdo jmenujeme a kolik nám je let. V rámci výuky máme k dispozici nový tablet, na kterém jsme shlédli video a posloucháme tematické písničky se Stevem a Maggie.

Ve výuce pravidelně také využíváme výukové karty (flashcards), pracovní sešit, balónky nebo pexeso. V říjnu jsme se naučili nová slovíčka s pohybem např. walk, hop, ski a skate. V druhé lekci jsme se začali učit barvy. What colors is it?
It´s pink.

Prosím všechny rodiče, umožněte dětem přístup do aplikace My wow! Děti si tak mohou angličtinu hravým způsobem pravidelně opakovat.

V šatně dětí je pověšený plakát, kde je razítkem pravidelně označená probraná lekce.

Gooodbay. 🙂

Aneta Melounová