Kdo má pejska tuze rád, pozná, že je kamarád

Milí rodiče, 

týden jsme zahájili povídáním o zážitcích z víkendu a hracím dnem v centrech. 

Ve čtvrtek nás čekala canisterapie, proto jsme se už i ve středu věnovali pejskům. Povídali jsme si o nich, jaké jsou různé rasy, jak se k pejskům chováme a i děti nám povídaly, jestli a jakého pejska mají doma, nebo u babičky/dědy. Centra následně byla zaměřena na pejsky. V dílně děti z bavlnky lepily “srst”pejskovi, v manipulačních hrách stříhaly a lepily hýbajícího psa, v kinetickém písku hledaly “kosti”, v kostkách stavěly psí boudu, v knihách a písmenech kopírovaly cestu psa k boudě a obtahovaly obrys pejska.

Ve čtvrtek k nám dorazila paní Verča se psím kamarádem – Dextrem, moc jsme si jejich návštěvu užili. Více informací si můžete přečíst zde: https://www.mskurandove.cz/2023/12/01/canisterapie-%f0%9f%90%b6.

V pátek jsme si zahráli pohybové hry, protáhli celé tělo, proběhli opičí dráhu a na závěr jsme se zaposlouchali do tónů relaxační hudby.

Pilně jsme trénovali koledy. V sobotu vás moc rádi uvidíme na společném setkání na zahradě MŠ.

Užijte si sněhové nadílky. Zítra se těšíme, Mirka, Saša, Lenka

PS: Ochladilo se, opět tedy prosíme o trénování samostatnosti při oblékání dalších vrstev/rukavic. Děkujeme.