III. Zahradní ples

Milí rodiče,

náš III. Zahradní ples se blíží, my se na vás všechny moc těšíme a posíláme vám pár informací k organizaci:

OBČERSTVENÍ

Občerstvení na plese bude povoleno, prosíme vás, abyste přinesli pohoštění dle tříd:

Kočičky – sladké Veverky – zelenina Želvičky – ovoce Žabičky – slané

Veškeré pohoštění přineste ráno, až povedete děti do školky, abychom ho měli čas připravit. Vše bude uchováno v chladu. Pohoštění předejte paní učitelkám ve třídách.

OBLEČENÍ NA PLES

O konkrétním oblečení na vystoupení dětí se informujte ve třídách.

ORGANIZACE DNE

Děti odpoledne nepůjdou ven, všichni zůstanou ve svých třídách. Do svých tříd přiveďte i děti, které půjdou po obědě domů a to do 16:00 hodin již v požadovaném oblečení (popř. slavnostní oblečení po dohodě předejte učitelkám). Učitelky vezmou všechny děti v 16:00 hodin na zahradu. Rodiče si převezmou děti po ukončení hlavního programu a poté za ně přebírají plnou odpovědnost.

COVID

Nakonec vás chceme požádat, abyste zodpovědně vyhodnotili svůj aktuální zdravotní stav. V případě, že se nebudete cítit dobře, prosíme, abyste v zájmu všech ostatních svoji účast na plese zvážili. Vzhledem k častým změnám sledujte aktuální nařízení MZD a v souladu s ním použijte ochranný prostředek dýchacích cest. Vzhledem k opatřením a vyššímu počtu shromážděných osob, mějte u sebe pro případ kontroly doklad, který je požadován pro splnění podmínek účasti na společenských akcí (viz níže). Níže uvedené požadavky splňují všichni zaměstnanci MŠ. Děkujeme.

  • doklad o negativním RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doklad o negativním POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,
  • doklad o laboratorně potvrzeném onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • doklad o aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní. 

Děkujeme

Kolektiv MŠ