Proč se červen červená?

Milí rodiče,

tento týden jsme se sešli ve slavnostním, abychom se rozloučili s našimi předškoláky. Moc vám všem děkujeme za výrobu kočičích masek a uší a za přinesené sladké pohoštění. Myslíme si, že se zahradní ples povedl a děti si vystoupení užily.

V týdnu si děti povídaly o měsíci červnu. Jak takový měsíc vypadá? Je snad červen červený? Co může být červené? Jaké ovoce v červnu zraje? Co si vybavím, když se řekne léto? Centra aktivit si děti užívaly i na zahradě. Kdo si přinesl plavky, osvěžil se pod zahradní sprchou.

V pondělí, hned po svačině, se chystáme s dětmi na výlet. Prosíme, přichystejte na pondělí batoh s láhví vody. Před příchodem do mateřské školy dítě natřete opalovacím krémem. Děkujeme.

Přikládáme fotografie ze společných zážitků tohoto týdne.
Krásný víkend vám přejí Anet, Janička a Jíťa