Ruce jsme si podali…

Milí rodiče,

zahradní ples nás již doopravdy posunul na úplný závěr, vystoupením naší třídy jsme vám chtěli předat to, co je prioritou naší třídy. To, že jsme se potkali, podali si ruce, spojili se dohromady, našli si kamarády, nestáli k sobě zády…

Toto vše je důležité i v životě mimo školku, a proto na to prosím nezapomínejme.

Tento týden byl hodně o pobytu venku, mlhování, které mají děti moc rády, hraní s vodou, tvoření v písku, pohybu na prolézačkách, starání se o záhonky, o hrách s auty, kočárky, ale i organizování vlastních her, kterým si děti samy určovaly pravidla. Na závěr radost pozorovat. Děti si také rozdělovaly dárky od vás, všichni ještě jednou moc děkujeme.

Akcí týdne, kromě již zmiňovaného plesu, byla módní přehlídka. Děti si vyzkoušely roli modelek, modelů, moderátorek a moderátorů. Moc jsme si to užili.

Užijte si krásný víkend, třeba někde u vody, hlavně však v klidu, pospolu s vašimi dětmi. Saša, Míša, Lenka a Lenka

PS: Co nás čeká příští týden?
Pondělí – výlet( batůžek, pláštěnka, malá dobrota, pití, vhodná obuv), příchod do 8.00
Úterý – program o včelkách
Čtvrtek – piknik organizovaný rodiči
Pátek – narozeninová oslava červnových a prázdninových dětí

Prosba na závěr, kdo nám ještě nevyplnil zaslané dotazníky, prosíme o jejich vyplnění. Pomůže nám to v naší další práci. Je dobré vědět, ne se domnívat. Všem děkujeme.