Do školky nám přiletěl Vilík s Májou! 🐝🍯

Milí rodiče a milé žabičky,

tento týden jsme si povídali o prázdninách, které nás za pár dní čekají. Říkali jsme si, co nejraději děláme, jakou máme nejoblíbenější zmrzlinu.  Některé děti plánují prázdniny u moře, některé u babičky a dědy, některé na chalupě. Také jsme si povídali o tom, co nesmíme zapomenout zabalit do kufru.

Ve středu k nám do školky přijely dvě slečny z Lesů hlavního města Prahy a přivezly si s sebou i včelku Máju s Vilíkem.
Děti se dozvěděly, jak se staví včelí úl, kdo v něm bydlí a jakou má kdo práci. Dokonce si i zkusily zahrát na malé včelí království. Také jsme si vyzkoušeli, jak se vyrábí med, a na konci programu děti dostaly medové lízátko.
Program se jim velmi líbil.

Ve čtvrtek jsme zkusili namalovat Vilíka s Májou a vyrobili jsme si včelí plástev.
Celý týden byl jinak velmi volný a děti si převážně hrály.

Ve čtvrtek jsme se také rozloučili s Nikolasem, který odjel na dovolenou.

Příští týden bychom s dětmi chtěli zajít na “rozlučkovou” zmrzlinu. Prosím, sledujte naše dveře a nástěnku.
Děkujeme 😊.

Přejeme hezký zbytek týdne.
Aneta, Lucie a Nikol

Více fotek zde: https://www.uschovna.cz/zasilka/MXZJ7T5DF77DU9EE-DZE