První dny ve školce

Milí rodiče, milé děti,

máme za sebou první dny ve školce, a tak vám přinášíme první dojmy. Poté, co se děti seznámily mezi sebou, prozkoumali jsme společně také prostředí naší školky a pozdravili paní kuchařky v kuchyni a děti z ostatních tříd. V ranním kruhu nás čekalo několik seznamovacích her a básniček a ve skupinkách děti objevovaly, čím se každá třída liší. Následně jsme hledali, co všechno je ve třídě modré, zelené, červené nebo žluté. Ukázali jsme si také, jak se starat o naši třídní kamarádku želvičku Aničku a co všechno nám vyrostlo na zahrádce. V závěru týdne nás čekal první tělocvik.

Příští týden se zaměříme na sebeobsluhu a budeme se podrobněji seznamovat s centry.

Připomínáme, že v pondělí se konají třídní schůzky od 17. hodin.

Krásný zbytek týdne vám přejí,

Verča, Terka a Janička