Aby nám tady spolu bylo dobře

Milí rodiče, milé děti,

Cílem tohoto týdne bylo seznámit děti s Centry aktivit, aby se ve třídě lépe orientovaly a cítily se dobře. Děti se seznamovaly (starší děti si opakovaly) jak s názvy jednotlivých center, tak především s předměty, které do daného Centra patří, a také s činnostmi, které v určitých Centrech můžeme uskutečňovat. Děti si vyzkoušely práci ve skupinkách, kdy nám velkými pomocníky (nejen) při těchto činnostech byly starší děti.

Tento týden jsme se navíc zaměřili na sebeobsluhu dětí – oblékání, úklid hraček, se kterými jsem si hrál, úklid místa u stolečku, u kterého jsem jedl. Snažíme se také pozdravit, poprosit, poděkovat a požádat o pomoc, když potřebujeme. Na konci týdne jsme si také v rámci tělocviku pořádně zacvičili.

Naše školka se tento školní rok zapojila do kreativní soutěže s Pribináčkem, a proto bychom Vás chtěli požádat, pokud máte možnost, o přinesení čistých obalů od libovolných produktů značky Pribináček.

22. 9. nás čeká první návštěva solné jeskyně, proto poprosíme o přinesení 600,-Kč.

Zároveň připomínáme, že v úterý naše předškoláky čeká výlet do Království železnic.

To je od nás vše,
mějte krásný víkend,
Terka, Verča, Janička