Těšíme se na Ježíška

Milí rodiče,

Už nám zbývá jen několik málo dní do Vánočního dne, který společně oslavíme v úterý 21.12. Děti se na Ježíška už moc těší, a tak jsme se tentokrát v kruhu zaměřili na to, jak asi Ježíšek vypadá. Společně jsme si zdramatizovali celý příběh cesty Marie a Josefa do Betléma a užili si následné divadlo, které za námi v pondělí přijelo.

Narození Ježíška nám také pomohlo k připomenutí narozenin i našich dětí, kteří slaví narozeniny v prosinci. Moc děkujeme rodičům za úžasnou přípravu a nachystané dobroty, děti si oslavu opravdu moc užily.

Také bychom rádi poděkovali paní Karlíkové, která si udělala čas a připravila si pro děti v rámci centra Domácnost zdobení perníčků. Perníčky děti hledaly i po třídě, ze kterých následně skládaly dohromady pohádku „O perníkové chaloupce.“ Celý příběh jsme si opět zdramatizovali a seznámili se také s různými druhy cukry, se kterými děti dělaly pokusy.

Ve středu jsme navštívili také solnou jeskyni, která nás čeká příští týden, bohužel už naposled.

Krásný předvánoční víkend vám přejí Verča , Terka a Janička