Důležité informace – čtěte do konce :)

Milí rodiče,

v pracovní neschopnosti pokračují z minulého týdne 3 paní učitelky. Jejich pracovní neschopnost potrvá minimálně do konce tohoto pracovního týdne. Tento stav se ale může kdykoliv změnit a bohužel jen k horšímu. Moc prosíme rodiče dětí ze všech tříd, kteří mohou, aby si děti vyzvedávali po obědě. V tuto chvíli budou děti ze třídy želviček, které budou odpoledne ve školce spát rozděleny do všech ostatních tříd. Třída želviček bude odpoledne uzavřena.

Opětovně se na vás obracíme s žádostí, abyste neparkovali před vraty MŠ. Od 1. 2. 2022 jsou na Barrandově zřízeny modré zóny a zaměstnanci MŠ, kteří dojíždějí do MŠ z jiných částí Prahy a mimopražští musí parkovat na dvoře MŠ. Umožněte jim volný průjezd po celý den. Pro rodiče jsou vyhrazená dvě parkovací místa před MŠ. V případě, že by kolegyně nemohly volně parkovat na dvoře MŠ, budeme nuceni řešit situaci prostřednictvím Městské Policie.

Děkujeme za pochopení

Tým MŠ