Pozitivní dítě – karanténa pro třídu želviček a žabiček.

Vážení rodiče,

ve třídě želviček nám rodiče dnes nahlásili dítě s pozitivním PCR testem. Dítě bylo ve školce ještě včera, spadají tedy do karantény všechny děti ze třídy želviček. Jelikož se děti v pavilonu prolínají ráno, na spaní i odpoledne, spadá do karantény i třída žabiček, včetně obou paní učitelek a asistentek. Vedení MŠ kontaktovalo hygienickou stanici, ta nařídila karanténu do 6.2. 2022 včetně a bude rodiče ještě obesílat sms zprávou. Rodiče kteří neobdrželi rozhodnutí o karanténě pro své dítě, mohou dítě přivézt do třídy koček. (Jedná se o pár jedinců, kteří nebyli v MŠ v pondělí a v úterý). Z výše uvedených důvodů bude celý pavilon do pátku uzavřen. V tuto chvíli vám předáváme veškeré informace které máme, následně se již musíte rozhodnout o dalším postupu samostatně. Provoz MŠ bude tedy pouze v levém pavilonu a to od 6.30 hod ve třídě koček. Následně od 8.00 hod ve třídě veverek. Prosíme sledujte zdravotní stav svých dětí a v případě jakékoliv zdravotní nepohody u dětí (např. respirační problémy, střevní problémy, únava, zvýšená teplota, atd.) buďte ohleduplní k ostatním dětem, rodičům i nám všem a neposílejte děti do MŠ. Předpokládáme, že běžný provoz bude obnoven od pondělí 7.2. 2022

Vedení MŠ