Didgeridooooooo

Milí rodiče,
ve středu se naší školkou rozléhalo spoustu podivných zvuků. Některé byly líbivé, některé nás uměly “potahat” i za uši, některé byly strašidelné, jiné zase exotické. A odkud všechny tyhle zvuky vycházely??? Ze třídy žabiček!!! Tam se totiž zčista jasna okolo deváté hodiny objevil výborný muzikant, pan Vrba. Hned na počátku programu děti učarovaly všelijaké hudební nástroje, kterými byl pan Vrba doslova obklíčen.
Během hodiny si děti vyslechly poetický příběh o pasáčkovi ovcí, který v chýši na kopcích zapomněl prstýnek pro svou milou. Příběh byl protkán písněmi a děti měly možnost je hudebně doprovázet na připravené nástroje. Chvílemi to vypadalo jako pravý rockový koncert! Všichni jsme si to náramně užili. Z odezvy dětí soudíme, že program byl poutavý a takříkajíc chytlavý. Zpívali a tancovali všichni.
Moc se těšíme až nás pán muzikant opět navštíví 🙂

Tým MŠ