Vážení rodiče,

ve třídě žabiček nám rodiče dnes nahlásili dítě s pozitivním PCR testem. Dítě bylo ve školce naposledy v úterý. Do karantény tedy spadají všechny děti ze třídy žabiček, které s pozitivním dítětem byly v pondělí a úterý ve školce. Vedení MŠ kontaktovalo hygienickou stanici, ta nařídila karanténu do 20. 2. 2022 včetně a bude rodiče ještě obesílat SMS zprávou. Rodiče kteří neobdrželi rozhodnutí o karanténě pro své dítě, mohou dítě přivést do třídy želviček. (Jedná se o pár jedinců, kteří nebyli v MŠ v pondělí a v úterý). Z výše uvedených důvodů bude třída žabiček do pátku uzavřená. Prosíme rodiče, kterým SMS zpráva přijde, aby si děti vyzvedli ideálně po obědě. Prosíme sledujte zdravotní stav svých dětí a v případě jakékoliv zdravotní nepohody u dětí (např. respirační problémy, střevní problémy, únava, zvýšená teplota, atd.) buďte ohleduplní k ostatním dětem, rodičům i nám všem a neposílejte děti do MŠ.
Děkujeme.

Vedení MŠ