Co nás teď čeká? Pondělní výlet, zmrzlina,..

Milí rodiče,

tento týden jsme slavnostně zakončili školní rok. Společně jsme se rozloučili s našimi předškoláky. Doufáme, že jste si Zahradní slavnost užili. Dětem se taneční představení opravdu povedla, a to i bez naši nápovědy. Všem posíláme ještě jednou velkou pochvalu. A vám, rodičům, moc děkujeme za vaši spolupráci, přinesené dárečky pro děti a pohoštění. Dárečky z plachty jsme si druhý den spravedlivě roztřídili. Na ostatní čeká balíček v šatně.

Rádi bychom vám připomněli, že nás v pondělí opět čeká výlet, a proto prosíme, přijďte nejpozději do 8:00hod, děkujeme.

No a teď už si společně budeme užívat posledních chvil. A proto, milí rodiče, do konce školního roku plánujeme s dětmi vycházku zakončenou kopečkem zmrzliny, kdy bychom se ještě jednou společně rozloučili s kamarády a se školním rokem. Pokud byste souhlasili s nápadem, prosíme o donesení 25,-Kč. Děkujeme.

Zároveň bychom vás chtěli ještě jednou požádat o vyplnění dotazníků, které najdete v odkazu níže. Těm, kteří již vyplnili, děkujeme.

Hodnocení školy

Hodnocení školní jídelny

Děkujeme za váš čas a vyplnění všech dotazníků.

Krásný zbytek víkendu přeje Terka, Verča, Janička